KONST / Litografier / Litografiskt blad 14641036
nr 1464 1036
Henri de Toulouse-Lautrec
(1864-1901), Frankrike
Litografiskt blad, Henri de Toulouse-Lautrec (1864-1901), Frankrike, efter. Signerad i trycket. Bildmått: 30x22 cm, yttermått inklusive ram: 45x38 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 25 april 2022
kl 19:45:59
25/4 19:40:59
- Klassiska
25 apr
Klassiska
Läs mer om Klassiska
Henri de Toulouse-Lautrec
Läs mer om Henri de Toulouse-Lautrec